8 namelis

2 – 8 svečiams

Statybos metai 2017

Dviejų aukštų namelis. Pirmame aukšte svetainė su virtuve, visa reikalinga buitine technika, židinys, televizorius, muzikinis centras. Įrengtas kondicionierius, yra internetas. Vonios patalpoje šildomos grindys, dušas, tualetas. Antrame aukšte du kambariai ir tualeto patalpa. Viename kambaryje viena dvigulė ir viena viengulė lovos, kitame kambaryje viena dvigulė lova ir ištiesiamas kampas. Svetainėje ištiesiamas kampas. Abejuose kambariuose ir svetainėje įrengti kondicionieriai – šildytuvai. Iš viso 8 miegamos vietos. Įrengta terasa su kubilu, šalia terasos ir kubilo – pirtis.

Pakrantėje pavėsinė, du lieptai. PAKRANTE NAUDOJASI DVIEJŲ NAMELIŲ GYVENTOJAI.

Namelyje yra pagalvės ir antklodės, užvalkalus reikia atsivežti savo (yra trys dvivietės ir trys vienvietės antklodės bei aštuonios pagalvės). Patalynę galima išsinuomoti (viengulis komplektas – 3EUR, dvigulis komplektas – 5EUR.)

Sodyba pritaikyta ramiam šeimyniniam poilsiui. Garsiai leisti muzikos NEGALIMA! Namelyje gali būti asmenų tiek kiek nurodyta vietų, arba kiek sutariama užsakymo metu, bet ne daugiau (svečių su čiužiniais ar palapinėmis kviestis negalima).

Atvykimas nuo 15 val, išvykimas iki 12 val.

Kaina darbo dienomisKaina savaitgaliais
110 eurų / naktis 160 eurų / naktis


Kubilas su hidromasažu papildomai 45 EUR dienai darbo dienomis, 60 EUR dienai savaitgalį, pirtis – 30EUR dienai.

Su gyvūnais NEPRIIMAME!

Ne sezono metu gali būti taikomos nuolaidos.

Rezervuojant daugiau kaip 6 paras taikomos darbo dienų kainos.