Atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Evelina
2023 rugpjūčio 02
Puiki vieta poilsiui su šeima .lankemes 1namelyje viskas puiku ,šeimininkai draugiški geri žmonės .aplinka graži
Greta
2023 rugpjūčio 01
Labai labai patiko, graži aplinka, vaizdas, super jauki vieta poilsis nusiseke visų 100% Grįšim dar ne kartą...
Martyna
2023 liepos 29
Labai smagi vieta, pirtis fantastiška, šeimininkai malonūs, nameliai patogūs, viską galima rasti. Super. Mes dar sugrįšime!
Laura Nikiforova
2023 liepos 11
Sveiki, Dėkojame už labai ramų ir kokybišką poilsį. Buvome apsistoję NR. 10 namelyje, jaukus, puikiai pritaikytas šeimai, tvarkingas ir kvepiantis. Krantas prie ežero puikus ir priėjimas prie jo puikiai sutvarkytas, kaip ir visa aplinka. Pramogos vaikams taip pat aktualios, smagu turėti šalia žaidimų aikštelę ir užimti vaikus. Nors nameliai šalia vienas kito, bet triukšmo iš jų nesigirdėjo viso poilsio metu. Labai draugiškas savininkų bendravimas, aptarnavimas ir malonus rūpinimasis. Vieta, nu Vilniaus, labai patogi, puikiai privažiuoja ir randama pagal adresą. Rekomenduosim ir kitiems. Ačiū!
Diana Gustaitiene
2023 birželio 30
Labai graži vieta, nuostabiai praleistas laikas, namelis nr 2 puikus, švara 100%,radom visko ko reikia, Ponas Jonas labai šiltai sutiko, 😉Ponia Regina taip pat nuostabi, ačiū Jums už malonų bei šilta bendravimą, jau laukiam kitu metų, kad galėtume vėl sugrįžti 💐
Jurgita
2023 birželio 23
Ačiū už pačias geriausias atostogas. Mes dar sugrįšime 🙂 Švaru, jauku ir nuostabiame gamtos prieglopstyje.
Linas
2023 sausio 30
Nuostabiai praleidome laika, nameliai labai jaukus ir tvarkingi, viskas kas reikalinga radome 🙂 Šeiminkai malonus, jokių problemų nebuvo, viską paaiškino, ką paprašysi ta greit sulauksi. Gryžim tikrai. REKOMENDUOJU .
Aurelija
2022 spalio 11
Buvom jau 2 kartus ir galvoju apie 3 kartą poilsį Gruodį 🙂 Mes esam iš labai toli, bet jei planuojam važiuoti 3 kartą manau tikrai verta, kiek visur buvom čia patiko labiausiai! 🙂 Šeimininkai nuostabų, namukai tvarkingi, yra viskas ko reikia. Buvom 7C ir 11 namelyje. Ežeras švarus, vaikai neišlipa iš vandens, žaidimų aikštelės puikios! Minusas kad tolima kelionė 😁 Dar vienas pastebėjimas, būtų labai smagu jei nameliuose ant laiptų būtų apsauga (varteliai) mažiems vaikams, nes tiesiog nespėjom gaudyti 😁 Bet daugiau rekomenduoju 💯💯💯 tikiuosi greit susitiksim ir vėl! Sekmės jums!
Nori
2022 rugpjūčio 14
Norim padėkoti už nuostabų laiką, gyvenom 2namelyje. Viskas švaru , kondicionierius, lovos minkštos, šeimininkai rupestingi, ryte atsikelus aplinka, visa aptvarkyta, šašlykines išvalytos. Ramu, gražu. Vaikams net smėlio žaislų pilna. Net namelyje žaislų buvo. Vietos daug. Visko ko reikia taip pat pilna. Triukšmo jokio, bors visi nameliai buvo apgyvendinti. Ačiū Jums labai. Nepirma kartą lankėmės, bet tikrai ir nepaskutinį.
Agneta
2022 rugpjūčio 08
Nuoširdžiai dėkojame už puikų poilsį Jūsų sodyboje. Ilsėjomės savaitę 6 namelyje - viskas buvo puiku ir visiškai nieko netrūko. Šeimininkai labai šilti ir malonūs žmonės. Aplinka graži, nameliai tvarkingi ir tuo pačiu nemažai pramogų vienoje vietoje 🙂 Dar kartą ačiū, sėkmės Jums ir didžiausios rekomendacijos planuojantiems apsilankyti "Malūnėlis sodyboje" 🌞
1 2 3 4