Paskelbė: Tadas
Data: 2021-11-27

Nu tikrai gera čia pabūti ir šeimininkai super svetingi, tikrai rekomenduoju😉

Paskelbė: Malunelis
Data: 2021-11-24

Ačiū Jums! 🤗 Visada laukiame sugrižtant! 🤗

Paskelbė: Evelina
Data: 2021-11-24

Labai šaunus šeimininkai, malonus, jeigu iškyla problema iškarto ja sprendžia. Poilsiaujame ten jau kelintus metus, teko ir gimtadienius švęsti, niekas netrukdo į akis nelenda. Į visus rūpimus klausimus atsako. Namukuose švaru, yra būtiniausios priemonės. Poilsis tikrai čia yra superinis. Linkėjimai šeimininkams

Paskelbė: Vladas
Data: 2021-09-12

Superine vieta dar vaziosim

Paskelbė: Žaneta
Data: 2021-08-27

Puiki sodyba, graži bei tvarkinga aplinka. Šeimininkai draugiški. Rekomenduoju būtinai aplankyti šią vietą tiems, kam reikia ramaus poilsio gamtos apsuptyje.

Paskelbė: Viktoras
Data: 2021-08-16

Puikiai pailsėjome, nesinorėjo net išvažinėti. Švaru, ramu, viskuo pasirūpinta, nieko netruko. Nuostabi vieta poilsiui su vaikais, ir su mažais ir vyresniais. Šeimininkai malonūs, paslaugūs, jaučiasi, kad mėgsta, myli savo sodybą, rūpinasi kiekvienu gyventoju, kad puikiai pailsėtų. Rekomenduojam kas ieško ramaus tylaus poilsio pabėgti nuo kasdienybės, triukšmo. Sugrįšim tikrai.

Paskelbė: Inga
Data: 2021-08-09

Labai rekomenduoju 7C namelį. Viskas tvarkinga, erdvu, pirtis ir ofūro vonia nerealus dalykas. Poilsis garantuotas. O vaizdas pro langą tobulas. Vien dėl tokių akimirkų verta apsilankyti. Ačiū šeimininkams už malonų bendravimą.

Paskelbė: Marija
Data: 2021-07-23

Sodyba "Malūnėlis" nuostabi vieta ramiam poilsiui su šeima bei draugais. Buvome apsistoję 2 namuke, likom labai patenkinti . Švaru, tvarkinga ir jauku. Ežeras pasakiško grožio. Šeimininkai be galo malonūs bei paslaugūs. Darbuotojas labai malonus bei šiltas žmogus. Poilsis malūnėlyje pranoko visus mūsų lūkesčius. Mėgavomės pramogomis bei gamta. Tikra ramybės oazė pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir sunkių darbų. 😊Ačiū nuoširdus už puikų poilsį ir malonu bendravimą. Grįšime pas Jus dar ne vieną kartą. Iki kitų susitikimų. Labai rekomenduojame 💪🥰

Paskelbė: Jurgita
Data: 2021-07-19

"Malūnėlio" sodybai skiriame patį aukščiausią įvertinimą. Buvome apsistoję 7C kotedžiuke. Gavome viską kas aprašyta ir dar daugiau,švaru ir tvarkinga . Šeimininkai paslaugūs ir maloniai bendraujantys. Nuotraukos aprašymuose atitinka realybę. Puikiai tinka šeimyniniam poilsiui. Esame labai patenkinti ir tikrai sugrįšime. Nuoširdus ačiū !!!

Paskelbė: Giedrė
Data: 2021-07-16

Labai rami aplinka, tvarkinga, šeimininkai išvis malonumo įsikūnijimas. :) nameliai labai tvarkingi su "daugiau"nei patogumai :) grįšim ir grįšim! Ačiū už patį geriausią ir ramiausią poilsį! ❤

Paskelbė: Aušra
Data: 2021-06-30

Tobula vieta atostogoms su šeima!Švarus,gražus ežeras,puikios gyvenimo sąlygos,nuostabi gamta,rūpestingi šeimininkai!

Paskelbė: Eimantas
Data: 2020-09-25

Super sodyba šeimyniniam poilsius! Labai paslaugus šeimininkai pades net zvejybos reikaluose! Ramu net savaitgaliais!

Paskelbė: Rosita
Data: 2020-08-04

Labai likome patenkinti sodyba. Gyvenome antrame namelyje. Švaru, tvarkinga bei malonūs šeimininkai. Rekomenduoju 👍

Paskelbė: Rasa
Data: 2020-07-31

Labai nuostabi sodyba! Aplinka sutvarkyta, ežero pakrantė puiki maudynėms. Nameliai tvarkingi, radom visko ko reikia 🙂 žodžiu, apie viską apgalvota. Šeimininkai labai šilti ir malonūs. Puikiai pailsėjome su šeima (nesinorėjo net išvažiuoti🙃) Grįšime dar ne kartą!!!

Paskelbė: Svajunas
Data: 2020-06-20

Labai šauniai praleidom laika pernai,kogero važiuosim ir šiemet.

Paskelbė: Ieva
Data: 2019-08-06

Lankėmės naujame kotedže - pranoko lūkesčius. Labai gražu, jauku, terasa ant ežero kranto. Graži aplinka, malonūs šeimininkai. Išbandėme kubilą, pirtį, irklentes. Ačiū, grįšime! 🙂

Paskelbė: Aistė
Data: 2019-06-10

Grįžtam ir grįžtam kiekvienais metais,šaunu, šilti šeimininkai,tikras poilsis:)

Paskelbė: Ramune,Henrikas ir Ovidijus
Data: 2018-08-31

Dekojame uz nuostabias atostogas,praleistas jusu sodyboje;) Nuostabi aplinka,ramybe ir visiskas atsipalaidavimas:) Tikimes kitais metais sugrizti!Rekomenduojame visiems! ;)

Paskelbė: Vytautas
Data: 2018-07-25

Atvaziuosim dar karta pazvejoti

Paskelbė: Vidmanate
Data: 2018-07-18

Nuoširdžiai dėkoju už puiku poilsį Malūnėlio sodyboje:) sodyba puikiai pritaikyta poilsiui su šeimomis, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, puiki pakrante maudynėms:) Visi būtini patogumai, tvarkingas namelis, labai graži aplinka, tikrai rekomenduoju:)

Paskelbė: Laura
Data: 2018-07-18

Puikiai praleidome laika 🙂 Nuostabi sodyba, nuostabūs šeimininkai 🙂 Rekomenduoju! 🙂

Parašyti atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas.Laukai pažymėti * yra privalomi.